PARTNERZY:

JAK TO DZIAŁA? ETAPY NASZEJ WSPÓŁPRACY:

1. POMYSŁ

Jeśli nie masz żadnego innowacyjnego pomysłu na swoją stronę internetową – nie ma problemu! Zawsze wyciągniemy pomocną dłoń i odpowiednio doradzimy, prezentując nasze wcześniejsze projekty o podobnej tematyce. Na tym etapie wyceniamy zlecenie, wystawiamy fakturę pro-forma (z terminem płatności 3 dni) i podpisujemy umowę.

2. WYKONANIE (24h)

Nasi programiści i doświadczeni graficy wykonają projekt wstępny w ciągu 24h (w skomplikowanych projektach ten czas może ulec wydłużeniu do max 48h!), a następnie poprawiamy go wedle Państwa uwag (bez żadnych ukrytych opłat, dopłat lub limitów poprawek). W praktyce zamykamy tego typu zlecenia w ciągu 2-3 dni, w przypadkach pilnych – 24h.

3. IMPLEMENTACJA

Korzystałeś z usług agencji reklamowych, które projektowały dla Ciebie projekt i zostawiały samego? My działamy inaczej – klient jest dla nas najważniejszy, przez co dbamy o to, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik, a w razie jakichkolwiek problemów służymy całodobowym wsparciem technicznym – poprzez LiveChat, mailowo i telefonicznie.

NISKIE CENY

Oferujemy NAJNIŻSZE ceny usług na rynku!

SZYBKI KONTAKT 24/7

Można się skontaktować z nami drogą telefoniczną, mailową, przez LiveChat na naszej stronie i Instagrama!

TERMINOWOŚĆ

Szanujemy czas naszych klientów – pilnujemy terminów!

Co otrzymasz kupując od nas stronę WWW? 10 elementów!

1. Indywidualny projekt graficzny

końcowego. Nasza usługa jest kompleksowa – po zaakceptowaniu ostatecznego projektu graficznego przystępujemy do zakodowania stylu i wysyłamy Klientowi wersję „do poklikania” uzupełnioną przykładowym tekstem. Oczywiście projektowane przez nas strony są responsywne – to znaczy, że odwiedzając stronę z dowolnego urządzenia (niezależnie czy jest to tablet, telefon, smartfon, komputer, notebook, ultrabook czy TV) rozpozna ona maksymalną szerokość urządzenia, a następnie dopasuje się wymiarami tak, aby była dobrze odebrana przez odbiorcę.

2. Intuicyjny Panel Administratora

Prosty w obsłudze Panel Administratora + autorską instrukcję obsługi (wraz z ilustracjami) opracowaną przez nasz zespół.
Obsługa strony internetowej odbywa się w prosty i intuicyjny sposób – cały panel jest w języku polskim i nie wymaga żadnej skomplikowanej wiedzy.

3. Favicon, galeria zdjęć, social media, mapa dojazdu, slider

Jako doświadczona agencja druku i reklamy doskonale wiemy, czego pragnie klient – kupując od nas projekt responsywnej strony WWW otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo w zakresie możliwości, o jakie należałoby rozszerzyć stronę WWW – wszelkie modyfikacje w trakcie wykonywania dla Państwa strony są całkowicie bezpłatne – oferujemy stworzenie: – modułu integrującego stronę z socialmediami (m.in. Facebookiem, Instagramem, Snapchatem, Flickr’em lub innymi dowolnymi popularnymi social-media), – favicony (ikonki wyświetlającej się przy nazwie strony na pasku przeglądarki), – galerii zdjęć (wraz z podszkoleniem co do jej obsługi), – slider’a na stronę główną, – formularzu kontaktowego, – mapki dojazdu do firmy.

4. Projekt logo, wizytówki, papieru/pieczątki

Projekt logotypu, wizytówki i papieru firmowego – całkowicie za darmo! W pakiecie zaprojektujemy Ci projekt logo Twojej firmy, wizytówkę dwustronną oraz papier firmowy. Po zakończeniu zlecenia oczywiście podeślemy pliki robocze (czego nie robią inne agencje – uważając, że klient ma zawsze prosić ich o ewentualną edycję danych na wizytówce, logo czy papierze firmowym, co generuje zbędne koszty – my tak nie działamy!), więc jeśli zmienisz adres/telefon – będziesz mógł całkowicie sam nanieść zmiany w tych projektach.

5. Konta pocztowe (dowolna ilość)

Konta pocztowe (skrzynki mailowe) – bezpłatnie skonfigurujemy Twój serwer pocztowy, tak abyś mógł cieszyć się wysyłaniem/odbieraniem maili od swoich kontrahentów. Zainstalujemy również prosty w obsłudze panel, dzięki któremu zalogujesz się do swojej poczty przez własną stronę www. Nasi programiści zadbają o to, aby był on całkowicie bezpieczny – bo wiemy doskonale, że konkurencja nigdy nie śpi.

6. Domena z końcówką *.pl na 2 lata GRATIS

Domena z końcówką *.pl na 12 miesięcy GRATIS – jako doświadczona firma oferujemy naszym Klientom domenę z końcówką .pl całkowicie za darmo na okres 12 miesięcy. Po tym czasie mogą Państwo skorzystać z przedłużenia jej u nas, lub innej firmie świadczącej usługi rejestracji domen. Jako certyfikowany partner NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa odpowiedzialna za rejestrację i przedłużanie domen krajowych) możemy zaproponować konkurencyjnie niską cenę przedłużenia.

7. Pakiet Pozycjonowania SEO-24

Wiemy jak ważny dla naszego klienta jest wynik w wyszukiwarce Google i innych, dlatego też gratisowo oferujemy jeden z naszych pakietów pozycjonowania – tak, aby zaistniał on w sieci od razu po stworzeniu strony. Zgłaszamy stronę bezpośrednio do indeksatora Google, a następnie pozycjonujemy stronę tak, by była widoczna w sieci.

8. Darmowy hosting

Darmowy hosting dla Twojej strony i plików multimedialnych. Nie masz gdzie umieścić strony? Kupując od nas odpowiedni pakiet wykonania usługi responsywnej strony WWW otrzymasz całkowicie za darmo możliwość umieszczenia jej na naszych serwerach! Nasze maszyny mieszczą się w odpowiednio zabezpieczonych serwerowniach znajdujących się w Warszawie (vps), Berlinie (serwery dzielone + vps) i Budapeszcie (serwery dzielone + vps), co gwarantuje nam bezpieczeństwo, szybkość łącza i odpowiednią przepustowość do świadczenia tego typu usług.

9. Nieograniczona ilość poprawek

Nieograniczona ilość poprawek – u nas płacisz za efekty, jeśli nie spodoba Ci się projekt zobowiązujemy się do poprawiania go według Twoich wytycznych aż do pełnego zadowolenia. Nie nakładamy żadnych głupich limitów, jakie można spotkać u niektórych osób z branży, nie stosujemy żadnych typowych „haczyków” branżowych, ani nie przedłużamy transakcji. Cenimy czas naszych klientów i trzymamy się wyznaczonych terminów.

10. Wsparcie techniczne 24/7

Stały kontakt z klientem, monitorowanie możliwości jego strony i dalszego rozwoju to dla nas chleb powszedni. Będąc naszym klientem otrzymują Państwo wsparcie techniczne 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu wraz z indywidualnym numerem alarmowym, przez co będą mieli Państwo gwarancje, że w razie kłopotów – ktoś z naszej firmy zawsze będzie pod telefonem! W razie pytań, problemów lub uwag służymy stałą pomocą poprzez LiveChat dostępny na naszej stronie internetowej, pocztę email (bok@druknijmnie.pl) oraz drogą telefoniczną. Myślisz, że jest niestosowna godzina po to aby do nas zadzwonić? Pracujemy CAŁĄ DOBĘ – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Cennik naszych usług:

Wizytówkowa

139,90 PLN / BRUTTO

Idealnie nadająca się dla nowych startupów lub małych firm, które chcą mieć maksymalnie kilka podstron z informacjami o swojej działalności.

 • max. do 5 podstron
 •  favicon, galeria zdjęć
 •  formularz kontaktowy
 •  podstawowy pakiet SEO

Profesjonalna

339,99 PLN / BRUTTO

Dobry wybór dla większych firm, które natychmiast chcą ruszyć z dużym projektem. Stronę powiększamy o profile socialmedia, których plan prowadzenia sami przygotowujemy oraz profesjonalny film prezentujący Państwa firmę.

 •  BEZ LIMITU PODSTRON
 • Zawiera wszystko to, co biznesowa i dodatkowo:
 •  edytowalny projekt logotypu z księgą znaku
 •  bazę mailingową firm (ponad 10.000 firm!)
 •  analizę konkurencji Państwa branży
 •  domena .pl gratis NA DWA LATA!
 •  film promujący Państwa firmę
 •  obsługa socialmedia przez 30 dni
 •  RABAT -15% na resztę naszych usług
 •  największy pakiet SEO


Masz pytania? Czekamy na nie!

KONTAKT

Sprawdź nasze ostatnie realizacje stron i nie tylko!

Strona bukmacherska

Projekt szablonu strony głównej wraz

z zakodowaniem wszystkich podstron serwisu.

porto-1

Wprowadzenie sklepu wraz z implementacją.

Strona bukmacherska

Projekt szablonu strony głównej wraz

z zakodowaniem wszystkich podstron serwisu.

porto-1

Wprowadzenie sklepu wraz z implementacją.

Strona SEO i SEM

Projekt szablonu strony głównej wraz

z zakodowaniem wszystkich podstron serwisu.

porto-1

Wprowadzenie sklepu wraz z implementacją.

Forum literackie

Projekt szablonu strony głównej wraz

z zakodowaniem wszystkich podstron serwisu.

porto-1

Wprowadzenie sklepu wraz z implementacją.

Agencja Reklamy

Projekt szablonu strony głównej wraz

z zakodowaniem wszystkich podstron serwisu.

porto-1

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ):
(kliknij na pytanie, aby wyświetlić odpowiedź)


Masz pytania? Czekamy na nie!

KONTAKT